Salon

Miejsce gdzie nie może być nudy, miejsce gdzie szukamy inspiracji, szukamy spokoju.

W tegorocznych trendach jest to miejsce które poza harmonijną kolorystyką oraz estetyczną spójnością cechuje tez funkcjonalność.

Królewska para kolorów jaką jest ponadczasowa biel oraz czerń – triumfują po raz kolejny.

Duet stworzony do wciąż to modnej minimalistycznej aranżacji, z przewagą jasnego laminatu nadaje całemu pomieszczeniu elegancji i szyku. W całej tej otoczce nowoczesności powinna panować prostota. W takim stylu emanuje zarówno równowaga jak i spokój. Brak dekoracyjnego chaosu dzięki braku widocznych uchwytów i jednolitej bryle, gdzie od naszego polimerowego szkła odbijają się promienie słońca. Daje nam to wyjątkowy klimat, i doskonale rozświetla i powiększa optycznie pomieszczenie.

Szkło polimerowe w dekorze drewna czy betonu może zapewnić niebywale aranżacje.

Połączenie lekkości i szlachetnych kolorów.

Pomimo czystych powierzchni należy pamiętać że obrabiane laserowo laminaty nie posiadają spoin, przez co utrzymanie czystości jest o wiele szybsze i wygodniejsze.

Poprzez łączenie bezspoinowe nie musimy się martwic że za parę lat zaczną się nadrywane obrzeza. Nie trzeba spędzać godzin biegając ze szmatką do polerowania w ręku przy każdym froncie. Pielęgnacja tych powierzchni jest niezwykle prosta. Przetarcie szmatką z mikrofibry – koniec. Połączenie funkcjonalności z pięknym efektem.