POŁYSK CZY MAT – CO WYBRAĆ?

Połysk w biurze bez zbędnych śladów

Fronty lakierowane zapewniają ciekawy efekt głębi oraz prezentują bardzo elegancki styl. Są jednak troszkę bardziej wymagające na co dzień – widać na nich np.: drobne zabrudzenia czy też ślady użytkowania (ślady palców). Na szczęście połysk w biurze nie musi iść w parze z takimi problemami. Wystarczy się zastanowić który materiał będzie dla nas odpowiedni.

Nie ma jednoznacznie odpowiedzi na pytanie który materiał w biurze będzie najlepszym rozwiązaniem. Z jednej strony fronty lakierowane mogą zapewnić ciekawy efekt głębi i dodatkowo prezentować elegancki styl. Ale niestety musimy mierzyć się z dobrymi zabrudzeniami oraz śladami użytkowania – widać to na co dzień. Nie tylko zależy bardzo duży od stylu życia ale też gustu i wybranej stylistyki wnętrz. Coraz bardziej wyszczególnia się trend, że meble w wysokim połysku potrzebują więcej subtelności, wymagają większych pokładów czystości ponieważ widać na nich zabrudzenia i to na połysku i to na macie. Aktualne trendy zmieniają się, idą ku lepszemu.

Trzeba się przede wszystkim zastanowić właśnie nad materiałem. Co będzie pasować do naszego biura, pomieszczenia w których będą stać nasze meble. W większości przepadków będą znajdować się w słońcu i będą wykorzystywane w codziennych naszych pracach. W większości prac świetnie sprawią się fronty z połysku – klucz to jakoś materiału. Nie będziemy skazani na odpryski czy ślady zarysowań.

Fronty akrylowe pozwolą zaaranżować eleganckie wnętrza i od nas zależy czy będzie to stonowany mat czy wysoki połysk. Nie musimy się bać utraty koloru ponieważ i po 10 czy 20 latach będzie ciągle ta sama urokliwa i intensywna barwa.