W PRZEDPOKOJU, CZY WIATROŁAPIE ZAWSZE DUŻO SIĘ DZIEJE

A to dzieci porozrzucają brudne ubrania, a to pies otrzepie się z deszczu. Wszystko to może być dużym wyzwaniem dla każdego rodzica. Jak zatem sprawić, aby wszystkie fronty jak i przestrzeń pomiędzy szafkami przetrwała wszystkie te pobojowiska i rewolucje? Szkło polimerowe.

RAUVISIO CRYSTAL

Jest to rodzaj laminatu, który jest świetną alternatywą dla tradycyjnego szkła, jakie jest montowane w kuchniach czy biurze. Rauvisio crystal, bo taka jest jego nazwa, do złudzenia przypomina nam tradycyjny materiał, przez co pozwala osiągnąć kapitalny efekt wykończeniowy. Nie dość ze elegancko to jeszcze optycznie się powiększy pomieszczenie do którego przychodzimy z zewnątrz.

Nie dość ze efekt wykończenia jest szalenie elegancki to jeszcze należy nadmienić, że w szaleńczym wejściu lub wyjściu z domu zdarza się każdemu z nas coś uderzyć, obić. Czy to kluczami, parasolką czy ubierając kurtkę. W przypadku szklanych frontów mogłoby się to bardzo źle skończyć. Nie skończyłoby się na nieestetycznych pęknięciach ale i niebezpiecznych miejscach dla dzieci czy nas samych. Problem eliminuje szkło polimerowe. Materiał ten jest dziesięciokrotnie odporniejszy na jakiekolwiek uderzenia od tradycyjnego szkła. W efekcie czego cale tornado jakie czasem się dzieje przechodzi bez echa.

DZIĘKI LAMINATOWI RAUVISIO CRYSTAL NIE ZOSTANĄ ŻADNE ŚLADY PALCÓW

Ale wróćmy do brudnych dzieci i psa.
Po przyjściu z pracy wchodzimy i widzimy brud. Od razu nam się wszystkiego odechciewa. Dodatkowo nic tak nie psuje efektu dekoracyjnego, jak nieestetyczne ślady na frontach jak np. ślady palców. Dzięki laminatowi Rauvisio crystal nie zostaną żadne ślady palców, a gdyby przyszło nam sprzątać jakieś bardziej widoczne ślady, brud to wystarczy za pomocą ściereczki z mikrofibry przetrzeć nasze fronty czy panele ścienne.

PAMIĘTAMY TAKŻE O ZAPOMINALSKICH

Na frontach możemy swobodnie pisać i rysować za pomocą flamastrow czy kredy. (połysk lub mat). Jest to święta alternatywa dla dodatkowych tabliczek, które mogą nam szpecić cały wystrój.

Inne meble