O NAS

Firma DREWIT istnieje na rynku branży meblarskiej od 1992 roku, a swoją siedzibę posiada na terenie województwa małopolskiego. Chociaż obsługujemy głównie klientów z Krakowa oraz jego okolic, bardzo chętnie podejmujemy się nowych wyzwań i nie zamykamy się na nowych klientów! Właśnie dlatego naszym wyposażeniem staramy się sprostać potrzebom odbiorców z całej Polski oraz spoza jej granic.

Jako marka Frontyakrylowe.com oferujemy zarówno handel detaliczny jak i hurtowy. Swoich klientów wspieramy na każdym etapie współpracy. Pomagamy przy doborze odpowiednich rozwiązań, kolorów płyt i akcesoriów. Zapewniamy szeroką gamę usług dotyczących obróbki płyt meblowych na wymiar i nie tylko. Specjalizujemy się, przede wszystkim, w meblach kuchennych, biurowych oraz innych, w tym tworzonych na zamówienie. Oferujemy również fronty akrylowe.

Chcąc zapewnić klientom najwyższy komfort obsługi, wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane materiały, spełniający standardy higieny PZH, ITB oraz bezpieczeństwa. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który rokrocznie jest poszerzany oraz modernizowany, by mógł sprostać aktualnym trendom rynkowym i zapewnić klientom satysfakcjonujące produkty. Posiadamy np. nowoczesne piły oraz okleiniarki laserowe. Dzięki temu oferujemy biurowe lub kuchenne meble na zamówienie i na wymiar oraz fronty akrylowe, a także wiele innych produktów.

Siedziba marki Frontyakrylowe.com mieści się przy ulicy Bociana 5 w Krakowie, co sprawia, że bardzo wygodny dojazd mają do nas zarówno klienci indywidualni, poruszający się samochodami osobowymi, jak i firmowi, wykorzystujący transport większymi pojazdami.

Naszym dostawcą płyt akrylowych jak i oklein jest firma REHAU.

O firmie