MIEJSCE GDZIE NIE MOŻE BYĆ NUDY, MIEJSCE GDZIE SZUKAMY INSPIRACJI, SZUKAMY SPOKOJU.

W trendach trendach jest to miejsce które poza harmonijną kolorystyką oraz estetyczną spójnością cechuje tez funkcjonalność.

KRÓLEWSKA PARA KOLORÓW JAKĄ JEST PONADCZASOWA BIEL ORAZ CZERŃ – TRIUMFUJĄ PO RAZ KOLEJNY.

Duet stworzony do wciąż to modnej minimalistycznej aranżacji, z przewagą jasnego laminatu nadaje całemu pomieszczeniu elegancji i szyku. W całej tej otoczce nowoczesności powinna panować prostota. W takim stylu emanuje zarówno równowaga jak i spokój. Brak dekoracyjnego chaosu dzięki braku widocznych uchwytów i jednolitej bryle, gdzie od naszego polimerowego szkła odbijają się promienie słońca. Daje nam to wyjątkowy klimat, i doskonale rozświetla i powiększa optycznie pomieszczenie.

SZKŁO POLIMEROWE W DEKORZE DREWNA CZY BETONU MOŻE ZAPEWNIĆ NIEBYWALE ARANŻACJE.

Połączenie lekkości i szlachetnych kolorów.

POMIMO CZYSTYCH POWIERZCHNI NALEŻY PAMIĘTAĆ ŻE OBRABIANE LASEROWO LAMINATY NIE POSIADAJĄ SPOIN, PRZEZ CO UTRZYMANIE CZYSTOŚCI JEST O WIELE SZYBSZE I WYGODNIEJSZE.

Poprzez łączenie bezspoinowe nie musimy się martwic że za parę lat zaczną się nadrywane obrzeza. Nie trzeba spędzać godzin biegając ze szmatką do polerowania w ręku przy każdym froncie. Pielęgnacja tych powierzchni jest niezwykle prosta. Przetarcie szmatką z mikrofibry – koniec. Połączenie funkcjonalności z pięknym efektem.