Żaluzja REHAU z kolekcji noble matt. Wybierz stylowe i funkcjonalne przechowywanie

Kolekcja REHAU noble matt to odpowiedź na trendy i potrzeby rynku meblarskiego. Nowa propozycja oferuje szeroką gamę rozwiązań – od obrzeży po przechowywanie i powierzchnie meblowe. Wspólnym mianownikiem kolekcji są styl oraz funkcjonalność.

Monolityczna zabudowa meblowa, jednolity design. REHAU noble matt to kolekcja kompletna. Jedwabiście gładkie, matowe powierzchnie wraz z idealnie dopasowanymi obrzeżami oraz z żaluzjami RAUVOLET noble matt tworzą wyjątkowy efekt.

Twórz i projektuj bez ograniczeń

Łatwe w użyciu, świetnie nadają się do trudno dostępnych miejsc, ale nie tylko.  Żaluzja meblowa REHAU to swoboda aranżacji, ułatwia przechowywanie, a po zamknięciu idealnie łączy się z frontem – bez jakichkolwiek różnic w materiale czy kolorze.

 

Materiał jest przyjemny w dotyku i nie są na nim widoczne ślady palców – podobnie jak w przypadku powierzchni meblowych z kolekcji noble matt. Czysta elegancja monolitycznych mebli.

Dostępna oferta

Montaż żaluzji jest prosty, dzięki rozwiązaniu kasetowemu plug & play. Wśród dostępnych kolorów znajdziesz te najbardziej popularne – takie jak biel, szarość, antracyt czy czerń. Więcej informacji technicznych oraz korzyści z zastosowania żaluzji REHAU znajdziesz na poniższych grafikach:

Dowiedz się więcej o żaluzjach meblowych REHAU tutaj.